| GideoN a întrebat:

Salut, TPU. Am o problema la un joc. Prototype 2.
Cand intru' in el, dau New Game.
Problema e urmatoarea:
Dupa ce am dat,imi apare filmuletul ala. Dupa, apare Loading...Se tot incarca.Am asteptat mai bine de o ora.Dar tot nu se termina de incarcat. Si nu am Jocul piratat.L-am luat din magazin.
Dai FUNDA celui care ma ajuta.

5 răspunsuri:
| razvyaga a răspuns:

Unde ai gasit tu jocul in magazine? Ca nu mai e. Oricum. Ai pc-ul slab si nu ti-l ruleaza de aia.

| GideoN explică (pentru razvyaga):

Deci : Pc-ul meu nu e slab.E TripelCore. Windows 8.Nush ce sa fac.Jocul l-am gasit la mall in Arad.EU sunt din Arad. Deci.ce sa fac?

| GideoN explică (pentru razvyaga):

Deci : Pc-ul meu nu e slab.E TripelCore. Windows 8.Nu stiu ce sa fac.Jocul l-am gasit la mall in Arad.EU sunt din Arad. Deci.ce sa fac?

| GideoN explică (pentru razvyaga):

Deci: calculatorul meu e foarte bun.Dar, nu mi se incarca loadingul acela.AM asteptat 3 ore, dar nimic.

| razvyaga a răspuns (pentru GideoN):

Nu exista triplecorewinking. Poate i3, iar acela are 2 nuclee.