| Yoo_Doar_1996 a întrebat:

am o problema legata de jocuri, in special cu Farming Simulator 19, am achizitionat o placa video noua (Nvidia GForce 1050 TI) si pana sa nu schimb vechea placa video cu cea noua nu am avut deloc aceasta problema dar acum dupa un anumit timp de joc, sau atunci cand selectez anumite jocuri imi iese din joc fara nici o eroare sau mesaj, stiu ca nu am scris destul cat sa se inteleaga ce vreau sa spun dar sper ca cineva o sa ma ajute. Multumesc

3 răspunsuri:
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Mai da-ne cateva detalii despre PC, poate iti moare jocul din cauza lipsei de RAM sau poate e cu totul altceva. Daca e si piratat cu atat mai mult, am patit, crede-ma.

| Victor1996 a răspuns (pentru codrinmaestruldumelor):

Pai dupa cum am spus plava video Nvidia GForce GTX 1050 TI, 8 gb Ram procesor Intel i5 - 3.0. jocul este cumparat de pe steam, inainte sa schimb placa video jocul mergea fara probleme, nu m-a scos niciodata din joc fara eroare sau mesaj, dar de cand am bagat noua placa video a inceput sa faca probleme

| Emengir a răspuns:

Reinstaleaza driverul nVidia GeForce. Incearca sa reinstalezi si jocul.