| Alexandru_Robert_2000 a întrebat:

am o problema legata de tastatura. In jocul Counter Strike cand apas W ca sa merg, inaintez putin si se blocheaza si asta imi face de ieri daca cand am apasat pe ceva sau nu mai stiu ce. Am reinstalat cs-ul si tot asa face pot face ceva in privinta asta. URGENT DAU FUNDA JURR!

4 răspunsuri:
| Alexstrasza a răspuns:

Folosesti CFG? Poate e de vina vreo comanda de acolo. Si verifica si setarile video si daca ai Direct X instalat.

| Alexandru_Robert_2000 explică (pentru Alexstrasza):

Unde e Direct X?

| Alexstrasza a răspuns (pentru Alexandru_Robert_2000):

Start >> Run >> dxdiag >> System >> DirectX version

| wowmentol2 a răspuns:

Salut!
Poate fi de la cfg(daca folosesti) daca nu incearca sa iei un cfg pentru keybidings sau un cfg default