| MTL a întrebat:

Am o problema cu tastatura..Cand Ma joc counter-strike sau alte jocuri, daca apas pe 3 butoane de-odata nu merg. tastatura e noua. dar la tastatura veche mergea sa apas pe cate butoane vroiam eu de-odata. Funda pentru cine ma ajuta

7 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Usb sau ps2?

| MTL explică (pentru Seby90):

Nu stiu. dar sigur nu e pe usb

| Seby90 a răspuns (pentru MTL):

Pai asta e motivul pentru care nu merge.

| MTL explică (pentru Seby90):

Nu cred. Eu zic ca e de la setarile tastaturii

| Seby90 a răspuns (pentru MTL):

Zi ce vrei, ti-am raspuns, crezi ce vrei.

| Friptu_Stefan_1998 a răspuns:

Inceara sa reinstalezi counter-strikeu. daca nu, incearca tastatura pe un alt caluclator. dar vezi sa nu ti tasta shift apasata

| MTL explică (pentru Friptu_Stefan_1998):

Nu are nimic Counter-Strike laughing. Si alt calculator nu am