| xXxLamborghiniXx a întrebat:

Salut am o problema mare cu jocul Counter-Strike cand intru in el imi aleg un sv unde sa joc si daca apas B,H,J, G orice tasta ma scoate dc? Am instalat jocul din nou si am dat la tastatura use [implicite] dc nu merge? Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| 4LC47R4z a răspuns:

Pai poate ai bindat in consola bind b exit... infine te ajut, intra in consola si scrie unbind b apoi unbind h, si j... daca nici asta nu merge happy descarcati alt CS

| xXxLamborghiniXx explică (pentru 4LC47R4z):

Am descarcat alt cs alta versiune si tot asa e

| 4LC47R4z a răspuns (pentru xXxLamborghiniXx):

Pai atunci nu stiu, du calculatorul la un specialist care se pricepe.