| Andrey02 a întrebat:

am o problema, Mi-am cumparat recent un card modat pentru ps2.Asa ca am cumparat niste dvduri de 4.7 gb.Am pus jocu fifa 10 pe DVD l-am bagat in consola dar imi spune ca "Please insert a playstation 2 format disk" l-am facut cu power iso.DAU FUNDA

2 răspunsuri:
| Andrey02 explică:

Eu cred ca gresesc ceva cand fac diskurile

| Rafael2003 a răspuns:

Daca ai mai jucat fifa 10 pe playstation intra la optiuni, intra la jocuri si sterge fifa 10 de acolo apoi intra in joc... Daca nu merge inseamna ca nu e bun cardul modat happy Funda?