| Paul_Nagy_1990 a întrebat:

Am o problema
Mi-am luat ps2 nemodat si am primit cu el fifa 2003, l-am montat, totul a mers, m-am si jucat si am gasit la mine printre cd-uri un cd cu nfs most wanted de ps2. L-am bagat in ps2 mi s-o incarcat iar cand sa il deschid imi aparea "Insert playstation or playstation 2 disk"
Nu stiu ce sa ii fac cd-ul ii original.
Consola e de vina?
Dau funda mersi!

Răspuns Câştigător
| PirvulescuCosmin a răspuns:

Poate cd este zgariat sau are ceva probleme. Aparent nu il citeste complet

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu ai ce sa ii faci. Mai bine modeaza consola ca jocuri sigur nu cumperi tu. Vezi ce serie e, unele se pot moda direct pe card.

| Paul_Nagy_1990 explică:

Sii ce sa ii fac sa il citeasca complet?