| unnebuncamine a întrebat:

Am o problema. Mi-am reformatat laptopul.Si vreau sa joc un metin2 cu clientul lui absegara 3.5. Cand intru in joc imi apare fereastra si e toata neagra dar se adue muzica de joc.Am aflat de la niste prieten ca trebuie sa-mi instalez placa video si apoi sa instalez driverele video dar nu am cutia si nici cdurile pentru asta. Exista vreo metoda ca sa ma pot juca si eu linistit va rog frumos? Dau funda pentru cel mai bun raspuns care m-a ajutat

Răspuns Câştigător
| tiger010 a răspuns:

Salut.

Poti incerca, gratuit, acest site pentru detectia driverelor potrivite: http://www.touslesdrivers.com/index.php?v_page=29

Tot ce trebuia sa faci ii sa dai click pe Lancer la détection (care se afla in josul pagini), apoi sa descarci si sa instalezi pluginul pe care ti se ofera (cel pentru detectie), dupa care iti alegi sistemul de operare (adica windows-ul pe care-l ai) si vezi unde scrie video si iti descarci driverele de acolo :P

Bafta :)