| Gabitzu246 a întrebat:

BUna TPU!
Cand ma joc starcraft 2 mi se blocheaza imi apare niste culori si dupa se face negru si pot vedea decat cursorul de la joc.Am o placa video Asus Nvidia Geforce GTS450 in joc sta la 60-63 de grade celsius am toate driverele la zi intrebarea mea este urmatoare am sursa de 500W iar pe cutia ei scrie sa ai minim 450W oare asta sa fie problema mea? DAU funda!

3 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

Jocul este original? Care este numele sursei?

| Gabitzu246 explică:

Am o sursa thermaltake 500w 12v-14a

| thecakeisalie a răspuns:

Mie imi merge SC2 cu 9500gt perfect pe medium. Chiar nu stiu ce problema poti sa ai, poti sa dezinstalezi de tot driverele video si sa le iei pe ultimele de pe site la ei, sau sa reinstalezi si jocul
Bafta oricum.