| maryan12gl a întrebat:

Am o problema, mi s-a rupt mufa de la casti in statie si nu o mai pot scoate, mentionez ca nu se aude nimic acum in boxe, vreau sa desfac statia si sa rup firul sau ce o fi care o conecteaza, exista posibilitatea sa nu mai mearga deloc sau sa o stric mai tare?

3 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

E posibilitatea sa iti strici mai tare castile, iti recomand sa te duci la un specialis.

| Utilizator1234 a răspuns:

Ce model e amplificatorul? Normal orice amp/receiver/tuner/etc are comutator pentru casti/boxe.

| Zomboy112 a răspuns:

Deci nu ma intereseaza daca strica castile si nu o sa mai pot baga casti. vreau sa tiu daca dupa ce tai firul o sa imi emarga boxele? sa nu imi afecteze boxele... eu is maryan!