| дηÐяЄүßя؃ℓØ a întrebat:

Am o problema pe care o consider ca nu o sa o mai rezolv niciodata.

De cand am reinstalat calculatorul mi-am instalat cs 1.6 si cand am intrat pe el imi da eroarea "Half-Life Launcher has stopped working" si cand nu stiu ce fac si reusesc ca sa intru pe el ( asta se intampla rare ori ) trebuie ca sa setez optiunile la quality sau nu mai stiu cum pe OpenGL ca daca las optiunea pe Software cred ca stiti si voi cum arata. Si la fel este si la nu mai stiu ce setari, este automat setata la medium 16 bit si eu trebuie ca sa o setez la 32 bit ca arata foarte urat jocul daca o las pe 16 bit si cand setez pe 32 bit ma da afara din joc si imi da eroare aceasta File read failure...

Va rog ajutati-ma! Ofer Funda cu mare placere la cel cu raspuns cel care mi-a reusit!

2 răspunsuri:
| OneCs a răspuns:

Dacă ai un calculator mai slab nu o sa suporte jocurile pe 30 bit.Imi dau și eu cu părerea.
Dacă nu e din cauza la Windows, schimba-l.
Funda!

| Nick_Cata_1994 a răspuns:

Jocul nu suporta sau are unele fisiere corupte. Re-instaleaza-l de pe alt site, ca soft32 sau etc. Sper sa te fi ajutat!