| llRotface a întrebat:

am o problema pe care trebuie sa o rezolv urgent!
mai nou am instalat un joc care se numeste the chronicles of riddik si cand deschideam jocu aveam rezolutia 800/600 si i-am schibat-o dar cand am iesit din joc rezolutia pc-ului a ramas 800/600. Pe desktop am reusit sa schimb rezolutia dar cand intru in jocuri gen cs 1.6 Gta sa mi se deschid in mijlocul ecranului si pe fond e negru. Am incercat sa schimb rezolutia si am pus-o pe cea mai mare dar tot nu se facea ca inainte sa instalez acest joc! PLEASEEEE HELP DAU FUNDAAAAAAAA!

1 răspuns:
| BogdantheDreamer a răspuns:

Ai placa video instalata si ce tip de placa ai? Incearca sa faci update la driver.