| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Pe telefon am date mobile si chiar daca scrie h+ ( adica internerul merge ) si totusi daca intru pe facebook, youtube sau alte prostii nu se incarca... ce credeti ca o fi de vina? P.S daca era sa nu-mi mearga scria E.

1 răspuns:
| SmokeDeejay a răspuns:

Posibil să nu ai trafic, degeaba ai datele pornite dacă nu ai trafic de internet.
Mai este posibil să nu ai setările de conectare la internet configurate.
Şi faza cu "Dacă era să nu îmi meargă scria E", aici te pot contrazice.
Când telefonul are reţeaua E(edge/2g) merge pe internet dar cu o viteză de download de 128 kb/s, deci să nu speri să se încarce imediat paginile.