| Sk9 a întrebat:

am o intrebare ciudata.

Mi'am luat acum ceva timp un Galaxy S Advance, atunci am putut sa intru pe youtube sa vad un videoclip cu netul activat pe cartela, date mobile, acuma numai merge decat prin wi-fi de ce?

Daca intru pe date mobile imi arata ca se incarca dar nimic, hd nu este selectat, am incerc si prin aplicatia youtube si prin browserul lui.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-ai terminat mb de pe cartela.Pe Youtube ii termini rapid.Am observat ca 50 mb cum am eu, dar pe abonament, mi i-a papat in 10 minute.Prima data.Pana sa imi dau seama.

| shannygelu a răspuns:

Nu mai ai net pe cartela

| david4889 a răspuns:

Incarcati cartela si iti merge.

| FlorinelDaniel a răspuns:

Nu mai ai internet. Ai lăsat vreo aplicaţie deschisă şi ti-a consumat toţi Mb

| Sk9 explică:

Am si incarcat cartela si am avut 150 de mb trafic si nimic