| ccristi2297 a întrebat:

Am o problema si intr-u fel deprimat deoarece acum 6 luni mi-am achizitionat un playstation 3 care acum mi-a dat YLOD...Am incercat sa-l repar dar nu am reusit deoarece GPU-L era terminat.
Iar acum va rog frumos sa ma ajutati, VAA ROOG, nu stiu ce asi putea sa imi iau, vreau doar sa stiu ca am o consola buna care sa ma tina vreo 2-3 ani si sa nu am probleme. Ce parere aveti, ce asi putea sa-mi cumpar, sa-mi iau tot n ps3(cu riscul sa iau din nou YLOD) poate un ps2, sau mai bine sa-mi cumpar un xbox360(stiind ca si acesta poate da RROD), va rog eu frumos ajutati-ma ca chiar imi este dor de gaming pe consola. Promit ca va voi fi si eu de ajutor, MULTUMESC.

1 răspuns:
| odo89 a răspuns:

Du-l la garantie daca mai ai.