| Claustrophobic a întrebat:

Salut, TPU. Am o problemă. Şi sper că mă puteţi ajuta. Am vrut să mă apuc de League of Legends, dar atunci când intru în meci / tutorial mi se blochează pc-ul. * laptop-ul *. Nu sunt singura căreia i s-a întâmplat asta. Şi amica mea a păţit acelaşi lucru. Credeţi că pot face ceva în legătură cu asta?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceste probleme apar cand calc e supraincarcat cu date si posibili virusi.Curatati calculatoru(laptopul) de virusi si erori. scanati cu antivirusi. Sunt si multe programe de curatat erorile din calculator.Eu folosesc suoerantispyware si advanced sistemcare.Mai am si cleaner portable.Cu aceste programe scanati cel putin la o saptamana. Asta e.