| Andy_Andy_1995_SAru a întrebat:

Salut, TPU. Am o problemă. Şi sper că mă puteţi ajuta. Am vrut să mă apuc să joc Leauge of Legends, dar nu ştiu ce are, că de fiecare dată când intru în meci / tutorial mi se blochează şi trebuie să restartez pc-ul. Credeţi că pot face ceva în legătură cu asta?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca si instaleaza advanced systemcare si super antispyware.Scaneaza cu ele.Vei fi surprins cate gaseste. E din cauza ca aveti erori prea multe. Advanced sustemcare, face curatenie printr-un singur click.Incearca.