| Darius1248756 a întrebat:

Am o problema. Vreau sa imi iau un calculator mai bun
Calculatorul meu este destul de vechi cam 2008-2009, doar problema este ca piesele calculatorului nu sunt bune.
Si inca o problematongueARINTII
Stie cineva cum sa ii conving?

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Pai daca esti tipul din poza, asteapta sa mai cresti putin, ai timp o gramada de ani sa joci jocuri. Poti totusi sa le spui parintilor tai ca se apropie Black Friday si ca sunt reduceri foarte mari si ar fi pacat sa nu iti cumpere un calculator nou. Si le spui sa iti cumpere unul, asa, ca si cadou de Craciun. Cred ca asta e cam singura solutie... Sper ca te-am lamurit. Funda? ^^

| Darius1248756 explică (pentru RocKzZ):

Poza asta a fost facuta acum 3 ani si acum am 14 ani.

1 răspuns: