| Int3rzys a întrebat:

Salut TPU
am o probleme in legatura cu metin2 mi-am facut un server configurat bine am bagat ip in mc dar nu reusesc sa intru in client am incercat mai multe dar imi ramane conectare in progres cer ajutor pentru aceasta problema dau funda +vot si care vrea sa joace pot sa ii dau un grad pe server

3 răspunsuri:
| raduradu2014 a răspuns:

Inseamna ca nu l-ai facut bine...

| Int3rzys explică (pentru raduradu2014):

L-am facut frate numai k nu e sincronizat clientu cu serveru asta cred ca e problema in rest merg toate celelalte navicat fillezila site

| Coiote18 a răspuns:

Cum se numeste server-u?