| Cospanaru a întrebat:

am o problrma...
Mi-am decarcat Minecraft Java edition direct de pe Mojng dar problema e ca mi-am creat zeci de conturi da de pe nici unul nu a mers sa ma conectez...
Cine ma poate ajuta...
Dau funda laughing)

1 răspuns:
| denisTiky a răspuns:

Ca sa joci minecraft, ai nevoie de cont, cont care trebuie cumparat, si doar abia dupa ce cumperi contul poti sa te joci.Totusi, sunt crackurile care te lasa sa joci fara sa iti cumperi jocul, sau poti sa iei un cont premium cu ajutorul siteului McLeaks, (uite aici siteul https://mcleaks.net/ ). Daca vrei mai mult ajutor contacteaza-ma in privat. Succes!