| Ionutszu a întrebat:

Hei!
Am si eu o problema, nu imi merge minecraft-ul. L-am avut in laptop si deodata cand intram in el imi arata acel scris " Minecraft" mare pe ecran si atat. Nu-mi intra in joc. L-am reinstalat de zeci de ori si nu a mers. Ma puteti ajuta cumva?
Daca nu stiti dati-mi un site macar de unde l-as putea descarca si ar merge 100%.
PS. Am java 8...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm... Ai descarcat vreodata technic launcher non-premium? Daca da trebuie sa-l stergiwinking

| Ionutszu explică (pentru anonim_4396):

Nop
Stii macar de unde l-as putea descarca sa stiu ca merge?