| Maryann_Maryaan_1999 a întrebat:

am o tableta Mid Master 704 Quad Core, se aprinde si ramane aprinsa la andorid cand imi arata numai robotul, ce trebuie sa fac TPU?
help

1 răspuns:
| Newyourk a răspuns:

Cauti pe internet ROM pentru tableta ta, il pui pe stick stingi tableta apoi o aprinzi cu combinatia de taste power+volum up+volum down sau incerca careva combinatii din ele.Iar in meniul care se va deschide alegi uprade firmware, si alegi fisierul de pe stick si dupa cinci minute te bucuri de tableta functionala!