| blabla10 a întrebat:

Am o tableta Angelnovo PC se aprinde, dar ramane aprinsa si se blocheaza nu-mi da voie sa intru nicaieri.Ce sa-i fac? Primului raspuns ii dau funda. Dar sa mearga sad

Răspuns Câştigător
| Cedry2k8 a răspuns:

Vezi ca trebuie sa aiba undeva o gaura mica, de grosimea unei scobitori, si scrie reset pe langa ea. Ia o agrafa, un ac, sau chiar o scobitoare si introdu-o acolo. Tableta se va opri, fortat. E posibil sa mearga, eu asa am rezolvat.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Ai garantie la ea? Trimit-o caci cel mai probabil este defecta!