| downthrow a întrebat:

Am o tableta i-INN 10.0 a mers bine dar acum am o problema.Se deschide arata o imagine si apoi un android animat care se misca dupa ce se misca il arata tot pe el dar asa ramane, nu are buton de reset si nici usb-ul nu-l pot activa din pc fiindca e cu stocare trebuie sa dau voie din tableta.
PLSS HELP,

Răspuns Câştigător
| lotusul5 a răspuns:

Ei bine asigurate ca este inchis cauta pe google modul recovery si iti scrii numele tabletei. apoi folosesti combinatiile de butoane care scrie acolo sa folosesti si va aparea un meniu(touchsreenul nu mai functioneza doar butoanele de volum) si dai pe factory reset. daca nu ai inteles intra aici http://playtech.ro/......-porneste/
bafta! funda?

| downthrow explică (pentru lotusul5):

Daa merge dar am o problema mie cand imi apare android cu capacul deschis, pe langa nu apare nici un text help me plss.

| downthrow explică (pentru lotusul5):

Merge dar mie cand imi apare androidu cu capacul deschis nu apare textul help plsss