| anonim_4396 a întrebat:

am o tableta si mi-a picat sistemul de operare, avea android 2.2. Eu as vrea sa il schimb dar nu stiu ce sistem as putea sa ii bag [ fara android]. ma ajuta cineva

Răspuns Câştigător
| Axelyuki a răspuns:

Este foarte greu sa gasesti un sistem de operare (pe tablete si telefoane) care sa nu fie android pentru ca windows-ul si iOS-ul nu-s asa de populare precum android.
In concluzie, sunt foarte sau chiar nule sanse sa gasesti alt sistem de operare