| Xmna a întrebat:

Buna am un telefon Nokia Asha 311 cu sistemul de operare Series 40 as putea sa il schimb sau modific cu un sistem de operare android?
Daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Alexciuc_1978 a răspuns:

Nu,in niciun caz, fara suparare dar Telefoanele Nokia stiu ca merg pe Sistemul lor de opera mai putin Cele lumia care au windows..procesorul e slab rami n-are multi nu ai cum sa bagi un android pur si simplu nu accepta telefonul

1 răspuns:
| Logout a răspuns:

Nu ai cum, din pacate este Nokia. Cei de la Nokia sunt in concurenta cu ceilalti, nu ai putea sa schimbi cu android in veci.