| gugy123 a întrebat:

Salut am o intrebare legata de pariuri.Azi la pariloto am pariat pe niste echipe printre care si una care avea pe bilet la rubrica handicap scris V2, 0.Echipa in cauza a castigat cu 2-0.Este destul sau acea echipa trebuia sa bata cu 3-0?

1 răspuns:
| Marius66544 a răspuns:

Trebuia sa bata cu 3 - 0. Echipa cu handicap 2 - Porneste de la 2-0. Daca ai pus egal sau bate ai castigat. Daca ai pus numa ca bate ai pierdut. De fapt au facut egal.