| xAlecs a întrebat:

Am un ps2 modat. Nu stiu de ce nu mai imi merg jocurile piratate, se blocheaza la un moment dat. Am multe jocuri piratate, dintre acestea doar cateva mai merg sad Ce sa fac, sa il duc la reparat sa vada cel de acolo ce are? Funda! big grin

1 răspuns:
| Stefan_Smily_1992 a răspuns:

LOL. E modat, e imposibil sa mearga jocuri piratate doar cele originale, du-te si demodeaza, te poti duce cu garantia la magazinu care ai cumparat si til pirateaza daca nu dai niste banuti.