| belfast12 a întrebat:

Am primit un iphone de la cineva, dar imi spune ca a fost furat si am nevoie de contul de Apple de la acela. Exista vreo posibilitate sa fac restore la ios 7 si sa fac hacktivare? Vreau tutorial complet.

Multumesc.

3 răspunsuri:
| smartlollipop a răspuns:

Trebuie sa intri in safe mode si sa dai restart la sistem. Ca sa intri in safe mode trebuie sa tii apasate simultan butoanele Home si Volume+/- sau Lock. Acolo intri in setari, ca in modul normal si gaseste Resetare sau ceva de genul acesta. Dar va sterge toate datele de pe telefon.

| belfast12 explică (pentru smartlollipop):

Asta este la android.

| smartlollipop a răspuns (pentru belfast12):

Merge si la iPhone, daca nu iti merge nu stiu ce poate fi.