| DnZuuL a întrebat:

Salut o intrebare din cs..in deathrun cum fac altii ca sa ajunga la 2000-3000 speed cand fac bhop? trebuie cfg? daca da dati-mi si mie vreo unu si spuneti-mi cum sa-l folosesc. Funda

2 răspunsuri:
| Anonymous989 a răspuns:

Salut! Sunt doua tipuri de servere dr. Unul este cu mod knife ( adica scrii in chat /knife si alegi ce cutit vrei pentru viteza, gravitatie, regenerare viata etc - scrie in paranteza acolo )... iar alt mod este cel simplu in care nu poti sa schimbi cutitul si sari normal. Si nu iti trebuie cfg ca sa sari tare pe serverele de care zici tu. Scri in chat /knife, da-i pe cutitul ala unde scrie in paranteza gravitatie ( parca la toate era numarul 4), ti satarul in mana si sari pe acolo si o sa vezi cum te misti mai repede dupa ce sari de vreo 10 ori. Daca vrei sa joci fara mod knife intra pe dr.diavola.ro, dr.indungi.ro, dr.tryagain.ro, drx.indungi.ro, astea is cele mai populare... iar daca vrei cu speed de ala intra pe dr.lgz.ro (/knife si alegi 4 ), dr.cs-bestial.ro si mai cauta tu pe net servere. Fundoias?

| DnZuuL explică (pentru Anonymous989):

Ma frate eu le stiu tot legat de asta.dar pe sv cu cutit apoi sunt altii care merg cu 2000-3000 mii speed.eu bhop stiu cum sa fac dar imi trebuie cfg pentru viteza mai mare