| adyiSAMP a întrebat:

am si eu 2 intrebari:
1. JOC CafeLand pe Facebook si vreau sa vad daca se poate transfera banii de ex sa imi transfere cineva de pe contul lui pe contul meu. daca da cumn Ms

2. Am descarcat Cheat engine pentru Hack Cafeland intru in el si dau cum ar fi start si imi scade memoria la calculator de ex am 1 GB memorie in C cand dau start se duce la 80 mb,,, (ma refer la memoria HDD) stie cineva de ce. Multumesc

Răspuns Câştigător
| ArmywCode a răspuns:

Nu poti transfera bani, CheatEngine a fost bun la vremea lui acum e pe 0 daca pot spune asa, nu ai ce face cu el e doar visual