| LuciWv a întrebat:

Salut TPU
Am si eu 2 intrebari
Cine imi poate raspunde primeste FUNDA
Nu am ce face! big grin deci m-am apucat de MINECRAFT cu niste prieteni
Am downloadat un luncher, mi-a downloadat automat fisierele necesare apoi versiune 1.7.2,bun toate bune si frumoase,dar imi da o eroare runtime environment 7, de ce?
Am java, am facut update la runtime environment 8.45 sau ceva de genu,dar nu vrea sa mearga, precizez ca am mai avut minecraft si inainte
A 2-a intrebare ar fi:
Vreau niste jocuri pentru PC care sa poata fi jucate pe un server tinut de cineva in PC,gen ca cele de la minecraft(unele), am jucat L4D2 acum vrem sa ne jucam MINECRAFT,dar vrem si alte alternative
Normal, fara L4D 1 sau 2 si minecraft
Ori ce alt ceva, dar sa nu treabuieasca PC de Gaming big grin
Cam asta ar fi
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| ChristianXLX a răspuns:

Raspuns a 2-a intrebare www.gameranger.com
Ai acolo o diversitate de jocuri la care faci host singur si etc, atentie la toate jocurile trebuie sa intrii la proprietati si sa dai sa ruleze cu administrator, la fel si prietenii tai :)