| Calin202 a întrebat:

Am si eu 3 intrebari 1. Cum fac la minecraft sa pun itmele in chest sau pe mine far sa le iau cu mausul? 2. Ce program stiti pentru placa video sa mearga minecraft ca zice ca se incarca si apoi zice bad video card? 3. As vrea si eu un site de unde sa iau texture packul spax dar care sa mearga la minecraft 1.4.6 va rog Cine raspunde la toate intrebarile corect

Răspuns Câştigător
| Sandu_Razvan_1990 a răspuns:

Salut? Ardeiasi? intrebarile-raspunsurile:
1.ti mausul pe item si apesi un numar ca sa ti le trimita din inventar in spatile acelea.
2.Nu stiu.
3.Nu stiu.

1 răspuns:
| addyvader2014 a răspuns:

Stiu eu raspunsul pentru a doua intrebare si eu am avut problema asta daca stii ceva despre calculatoare intri la control panel apoi system apoi update si dai check for updates si instalezi update pentru placa ta video daca te pricepi sa cauti daca nu le bifszi pe toate.