| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare... cum pot sa imi fac mausul sa mearga ca la altii in minecraft, de exemplu unii dau clic pe dirt sa zicem si se muta automat din chest in inventar asa vreau si eu, caci la mine trebuie sa il iau sa il mut manual ajutati-ma, dau funda!

Răspuns Câştigător
| marius6543 a răspuns:

Trebuie apasat Shift+Click stanga nu neaparat deodata.
Te rog o funda.

5 răspunsuri:
| Sp3c1aL a răspuns:

Trebuie sa dai clic dreapta

| TheDarkSenpai a răspuns (pentru Sp3c1aL):

Nu merge de ex 1 stac mil im parte in 32 in mana si 32 in chest

| niitraam a răspuns:

Trebuie sa tii apasat Shift si sa apesi pe itemele pe care le vrei sa le pui in inventory.

| XdOx3DaNe a răspuns:

Shift+click dreapta happy