| FaYeRKyLeR a întrebat:

am si eu o intrebare as vrea sa stiu daca imi merge CS:GO pe acest pc:Intel® Core™2 Duo Processor E4600
(2M Cache, 2.40 GHz, 800 MHz FSB) Rami 3gb ddr 2, Placa video, Intel Graphics GMA 3100 256MB as vrea sa stiu sigur daca imi va merge va rog mult dau Funda! happy

Răspuns Câştigător
| AdreAdre a răspuns:

Nu ti-l porneste din cauza placii video find un GMA 3100 cu Shader 2.0. Jocul are nevoie de minim Shader 4.0 sa ruleze (nu sunt sigur daca merge si pe 3.0). Recomand sa-ti cumperi o placa video, un Radeon HD 3650+ sau un GeForce 8600GT+ daca nu ai buget marisor.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Posibil sa mearga pe setari minime! (Low)