| SpokeZ a întrebat:

De curand mi-am cumparat un iPhone 4s. Am incercat sa bag castile de Samsung si nu merg. Are vreo problema telefonul sau trebuie casti speciale?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu la iphone-ul meu am avut aceiasi problema! Prima oara am avut niste casti de la Samsung care nu mergeau! Apoi am folosit niste casti de galaxy note 10.1 si mergeau perfect, pana sau stricat sad! Acum folosesc niste casti de la Apple care sunt foarte rezistente si merg perfect...

| SpokeZ explică (pentru anonim_4396):

Deci conculzia e ca imi trebuie casti Apple?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SpokeZ):

Nu neaparat! Dar am observat ca unele casti Samsung nu merg la Iphone! Adica alea de la note mergeau perfect da le foloseam de 1 an si ceva si s-au stricat...

| HuaweiCorporation a răspuns:

Fa upgrade la telefon, recomand iPhone 14 Pro Max