| vlady434 a întrebat:

Am si eu o intrebare destul de simpla. Iata ce sistem am pe Pc-ul meu:
Procesor AMD Athlon(tm)64 x2 Dual Core Processor 5000+ 2.60 GHz
RAM 2 GB
Windows 7 Ultimate pe 32 de biti
Placa video nVidia GeForce 9400gt
Dupa cum am spus, intrebarea mea este simpla. Vreau sa stiu daca merg jocurile: Assassin's Creed 3, BlackOps2, Battlefield 3?
P.S.: Vreau raspunsuri serioase!
Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| kingD0G a răspuns:

Da o sa mearga perfect. Battlefield 2 nu cred ca o sa mearga pe high setting, dar o sa-ti mearga,

Succes!

| parkour23 a răspuns:

Assassins creed 3 iti merge cat de cat blackops 2 deloc si battlefield 3 in refres!
Sa sti vorbesc serios! Noroc! Sper sa iti mearga!

| RuNNeD a răspuns:

Mareste'ti ram'ul cu inca 2 GB si o sa iti mearga BlackOps 2 si Btf 3 doar cu 2 o sa ai scaladari...