| hive575 a întrebat:

Am procesor AMD Athlon(tm) 64 x2 Dual Core Processor 500+, video card NVIDIA GeForce 9600 GT, memorie 6 gb si sistem de operare windows 7 ultimate edition service pack 1 64-bit. Vreau sa stiu daca imi merg jocurile care apar acum gen Dying Light,Watch Dog,GTA 5, Far Cry 4, etc.

Răspuns Câştigător
| Doctor4Hell a răspuns:

Nici o sansa... minim pentru ce vrei tu sau macar minim pentru best game ( GTA 5) ti-ar trebui in i3 ultima generatie + in gtx660/amd r9 270x si 8gb ram

2 răspunsuri:
| AlyxandirClaw a răspuns:

Nu. Și procesorul, și placa video sunt extrem de slabe.

| hive575 explică:

Ms mult pentru raspuns. Acuma stiu pentru ce sa strang bani.