| Stralis a întrebat:

: Eu ma joc Counter-Strike de mult si mi-am dat jos Counter-Strike Source. Cand dau la internet sa intru pe un server zice asa: Your version does not match the servers. Please restart the game.
Am dat iesit si am intrat din nou, am reinstalat jocul. Eu l-am dat jos de aici, si pe folderul ala scrie asa: Counter Strike Source FULL [October 15 2007] DiGiTALZonE. Ce sa-i fac Funda si Vot!

Răspuns Câştigător
| Energyboy a răspuns:

Pai pune-i niste patch-uri asa o sa mearga.Si eu am patit asa la serverele de zombie dar am bagat un patch sincer nu mai stiu cum se cheama dar stiu ca mi-a mers.