| gmxromania78 a întrebat:

Am Counter Strike Source si cand dau la Servers sa joc zice : Your version does not match the servers, please restart the game! Ce problema are? Asta se intampla cand dau la server Connect!

Răspuns Câştigător
| Carton a răspuns:

In traducere: Verisunea ta nu corespunde cu serverele, te rugam reseteza jocul. Clar, jocul tau e piratat, am I right? Este (cel mai probabil) vorba despre patchul jocului, cauta patchuri pe net, trebuie sa iti mearga. Daca nu gasesti, buy the game, boy.

4 răspunsuri:
| Kyrie a răspuns:

Http://www.aviara.ro/....../index.php

Vezi ca unele servere nu corespund respectivei versiuni (versiunea 1. 0. 0. 70 e versiunea recomandata si utilizata de majoritatea serverelor, succes), daca ti-am fost de ajutor, funda! (si merge apropo)

| ionut_5013 a răspuns (pentru Kyrie):

Auzi am luat eu acest patch si l-am instalat am facut totul cum trebuia pe site dar totusi am o problema: cand dau sa intru imi da crash din ala cu close the program sau search for a solution and close the program asa ca stii cum as putea face sa mearga

| Kyrie a răspuns:

Daca te ajut imi dai funda?
http://www.aviara.ro/....../index.php

ia de aici versiunea 1. 0. 0. 70, versiunea recomandata de nonsteam si utilizata de majoritatea serverelor, asta merge 100%, succes

| alTaiR96 a răspuns:

Pai cauta si tu servere de cs source ca mi se pare ca alea de 1. 6 nu merg pe source.