| Candea a întrebat:

Azi mi-am downloadat jocul cs source si cand vreau sa intru intr-un server da o eroare: Game info
Your version does not match the servers.
Please restart the game.

M-a puteti ajuta va rog!

Răspuns Câştigător
| whiteviper98 a răspuns:

Counter Source nu are boti. scrie pe google download cs cu boti 1.6 si descarca-l pe ala. ai si servere online, si boti. Funda PLS!

2 răspunsuri:
| whiteviper98 a răspuns:

Serveru'pe care intri tu e pentru. Cs 1.6 [1.6, lanT final etc.] Source e alta versiune. Descarca lantfinal sau 1.6. Funda?

| Candea explică (pentru whiteviper98):

Si cand intru sa ma joc cu boti apar doar eu, am apasat h dar nu a aparut nimic sad

| whiteviper98 a răspuns (pentru Candea):

Counter Source nu are boti. scrie pe google download cs cu boti 1.6 si descarca-l pe ala. ai si servere online, si boti. Funda PLS!