| LordJohn a întrebat:

Am counter strike source si cand sa intru pe orce server imi zice,, Your version does not match te servers.Please resert the game"ce pot face sa-mi mearga jocul?

Răspuns Câştigător
| master_3159 a răspuns:

Salut. Un sfat iti zic ori sa treci pe counter strike 1. 6 sau sa reinstalezi counter strike source...iti zice ca serverul pe care vrei sa intri nu este compatibil cu jocul tau...deci mai bine reinstalezi jocul sau ferifici daca acel server este counter strike source! daca este de condition zero sau 1. 6 sau 1. 8 nu iti merge.Mult noroc.

1 răspuns:
| Papusik a răspuns:

1. Invata sa scrii [orcelaughing ]
2.Nu o sa mearga niciodata jocu, poate doar o sa functioneze.
3. Poti sa faci teme.

By3 by3