| killanonim a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu YouTube-ul, stiti despre noul aspect (noul update) ei bine eu nu pot sa ma reintorc la vechiul YouTube, ce pot face? Dau Funda daca ma ajutati!

2 răspunsuri:
| Sagemi67 a răspuns:

Apesi pe poza de la canal din dreapta sus iar mai jos iti apare "Tema intunecata - Activa" apesi pe el si o dezactivezi. Funda? Succes!

| killanonim explică (pentru Sagemi67):

Ma frate nu ai inteles ce am spus, poate nu am explicat eu destul de bine, eu vreau sa mentionez asta: inainte era un buton in care sa te intorci la vechiul Youtube, si acum nu mai este cand dadeam pe poza de profil de la Youtube, si ce ai spus tu cu Tema intunecata, este tema :D pe timp de noapte si zi, intelegi? uite aici un prnt scrn : http://prntscr.com/iw2l1m