| IlieBv a întrebat:

urasc noul facebook care mai nou se numeste jurnal...stiti cumva cum pot sa am vechiul facebook?

5 răspunsuri:
| SmileBăi a răspuns:

Au spus cei de la facebook intr-un reportaj ca odata ce ti-ai bagat aplicatia aia cu jurnal nu mai poti reveni la celalalt... Fundaaa?puppy dog eyes

| dianamariana2001 a răspuns:

Buna.
Si eu il urasc e asta nou...
Din pacate nu se poate schimbasad
Pa!

| casandra2222 a răspuns:

Taceti mai din gura ca se poate daca nu stiti mai bine taceti decat sa descurajati omul uite aici un tutorial despre : http://www.pc-tuneup.info/......ebook.html si app am mai vazut pe aici pe facebook dinastia care habar nu au de raspunsul la o intrebare dar se baga si ei si dau un raspuns banal care nu te ajuta cu nimic si pe langa ca raspunsu e vai de capul lui la sfarsit scrie funda? pai ce funda sa primesti daca tu habar nu ai de ceea ce tea intrebat? da in fine asa e romanul...

| casandra2222 a răspuns (pentru casandra2222):

Scuze nu pe facebook pe TPU

| Santo a răspuns:

Salut.
Nu poti sa ai facebook-ul cum il aveai inainte.
Asa o sa avem toti.
Nici mie nu-mi place, dar ce putem face noi?laughing Nimic.
Funda?