| tombraider a întrebat:

am si eu o intrebare la 4story nu stiu ce sa aleg dintre arcas evocator razb si preot ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| RedDx a răspuns:

Salut!
Aici depinde de ce iti place sa joci, arcasul este foarte bun in PVP(Player vs Player), evocatorul este bun doar la nivel mare cand ai si armura/arma bune, razboinicul este foarte bun in PVE(Contra monstrilor) dar si in PVP, depinde pe ce vrei sa te axezi, si preotul este foarte bun in a da viata colegilor, este o clasa relativ echilibrata.Pentru inceput eu ti-as recomanda evocatorul sau razboinicul pentru a invata cum sta treaba cu jocul, dar dupa aceea ti-as recomanda arcasul daca vrei sa ai parte de actiune.Altfel, preotul este o alternativa foarte buna.
Sincer, eu ador si Preotul si Razboinicul, iar primul meu caracter a fost evocator, pe care l-am abandonat pentru ca e slab.

2 răspunsuri:
| tombraider explică (pentru RedDx):

Stiu sa joc foarte bine 4story joc de 3 ani dar sunt nehotarat la caractere. Oricum ma fac arcas mersi pentru ajutor!

| tombraider explică (pentru RedDx):

RedDx ai un cont pe 4story ro cam de lvl 30 pe valo sau derion sa imi dai si mei? ca eu am avut un preot de lvl 37 dar este banat.