| Antal_Valy_1995 a întrebat:

am si eu o intrebare la un j5 2017 am apasat din greseala pe volum - power si buton home si mi-a aparut dowloading Ce fac ca sa ies de aici, am tinut apasat pe power si ninic

1 răspuns:
| iDarkness a răspuns:

Cum poti sa faci asta din greseala? Ti-a intrat in boot mode. Asteapta pana iti apare o casuta dialog care iti permite sa dai reboot sau daca vrei ceva mai simplu scoate-i bateria si bag-o la loc. Ai grija ca telefonul sa nu scrie deja ceva in caz contrar vor apare bootloop-uri.