| Bondor_Mihai_2000 a întrebat:

Salut, am un s7 edge si i am dat actualizare software si s-a blocat la 23%, am apăsat tasta volum down, power button si home buton, s-a inchis si acum nu mai pornește.Va rog sa mi dați niste sfaturi

2 răspunsuri:
| Knu a răspuns:

Nu e recomandat sa-l stingi/restartezi pana nu isi termina update-ul, tocmai din pricina asta. Mi s-a intamplat si mie sa para ca s-ar fi blocat la un anumit procentaj (20-30) si dupa sa sara instantaneu la 70%. Daca nu merge nici macar sa intri in system recovery, singura solutie ar fi sa-l duci la un service specializat.

| Bondor_Mihai_2000 explică (pentru Knu):

A stat asa blocat cam 2 ore, l am dus astazi la un service