| Eduard_Iacob_1997 a întrebat:

mi-am blochat telefonul din greseala (un Samsung galaxy mini 2) si am incercat faza aia cu buton power volum si home dar mi-a aparut ceva cu; a custom OS...

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Pai acolo sunt optiuni de actualizare/modificare a soft-ului si de stergere a memoriei (resetare, optiunea se numeste "Wipe Data")

| Eduard_Iacob_1997 explică (pentru al3xander):

D dar nu imi mai intra in meniul ala cu reboot, wipe data, deci apas volume power si home imi vibreaza si imi apare de fiecare data warning a custom os...

4 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Ai incercat Volum Sus + Volum Jos + Home + butonul de Aprindere?

| al3xander a răspuns (pentru Eduard_Iacob_1997):

Pai aia e combinatia, altceva numai stiu :-|