| Radutzu27 a întrebat:

am si eu o intrebare legata de Cs. Am intrat pe un server iar dupa ce am iesit, orice apasam ( new game, find servers ) ma loga pe acel server... straight face. Am rezolva asta, insa cum intru in cs automat la logheaza pe acel server. Intrebarea mea este...cum sa fac sau ce sa sterg sa nu ma mai conecteze automat la acel server?

2 răspunsuri:
| Shac0 a răspuns:

Asta este o problema care o poti rezolva stergand tot si sal instalaezi din nou big grin funda?

| Radutzu27 explică (pentru Shac0):

Nu vreau sa il reinstalez...am tot felul de prosti in el si mi-ar lua cam 3-4 ore sa il refac cum e acum. Trebuie sa se poata sterge ceva