| FullSpeedIntense a întrebat:

SalutaRe TPU,am si eu o intrebare,mereu cand intru in CS,ma connecteaza automat la un server,si daca dau pe "New Game","Find Servers","Options",etc,tot la serverul ala ma conecteaza,cred ca astea se numesc redirectii,in fine, cum pot scapa de ele?

10 răspunsuri:
| vladutt a răspuns:

Salut.Exact asta am patit si eu.Am pus aceeasi intrebare aici si mi-a raspuns un baiat ca trebuie sa sterg toate fisierele din CS de la acel sv, deoarece acel sv a lasat niste fisiere.Nu am gasit fisierele, asa ca am dezinstalat cs-ul si mi-am luat altul.O vreme n-am avut probleme, dar de acum cateva zile iar a inceput.Si pe mine ma chinuie treaba asta. Daca afli te rog anunta-ma si pe mine.Noroc.

| FullSpeedIntense explică (pentru vladutt):

Acum stiu, intri in CStrike, si stergi folderul GameMenu.Res big grin

| vladutt a răspuns (pentru FullSpeedIntense):

Eu nu gasesc folderul asta.Tu ai rezolvat-o?

| FullSpeedIntense explică (pentru vladutt):

Pai frate,unde cum faci, intri in Cstrike, apoi ti apasat CTRL+F, o sa iti apara o fereasta de cautare, dai pe "All files all folders", si apoi scrii acolo GameMenu.Res,apoi dai Search, o sa ti-l gaseasca si apoi il stergihappy
Noroc!

| vladutt a răspuns (pentru FullSpeedIntense):

Merci frate.Am rezolvat-o aproape de tot.Am facut ce ai zis tu si mi-a mers.Numai cand dau la options, si apoi dai aply, tot asa imi da pe serverul ala.Da pot trai cu asta.Multumesc.

| FullSpeedIntense explică (pentru vladutt):

Hmmmm,pai atunci, ultima varianta ar fi sa reinstalezi Cs-ul si sa joci pe servere fara redirecte de asteabig grin

| vladutt a răspuns (pentru FullSpeedIntense):

Pai si cum aflu daca au redirecte sau nu?

| FullSpeedIntense explică (pentru vladutt):

Pai nu stiu, cauta pe google "Servere de Cs fara redirecte"laughing

| vladutt a răspuns (pentru FullSpeedIntense):

Multumesc.Bafta.